Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

GŁÓWNE ZADANIA:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez spółkę na wyznaczonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększanie sprzedaży u obecnych klientów spółki,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej spółki.

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klientów min 3 lata,
  • wykształcenia min. średniego,
  • umiejętności identyfikowania potrzeb klienta oraz budowania długofalowych relacji,
  • silnej motywacji do pracy, orientacji na rezultaty oraz konsekwencji w działaniu,
  • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych,
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz samodzielności w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowości do częstych podróży służbowych,
  • znajomość branży transportowej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie przy pozyskiwaniu klientów oraz umawianiu spotkań,
  • cykliczne szkolenia merytoryczne, produktowe i sprzedażowe,
  • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach spółki,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Kancelarią, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@koben.pl.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”