Kancelaria transportowa

🚛 DOŁĄCZ DO NASZEGO BEZPŁATNEGO SZKOLENIA ONLINE: “PRZEPISY KONWENCJI CMR W PRAKTYCE” – ZOSTAŃ MISTRZEM LOGISTYKI! 🚛

🚛 DOŁĄCZ DO NASZEGO BEZPŁATNEGO SZKOLENIA ONLINE: “PRZEPISY KONWENCJI CMR W PRAKTYCE” – ZOSTAŃ MISTRZEM LOGISTYKI! 🚛Witaj w świecie transportu, gdzie każdy szczegół ma znaczenie! Mamy coś specjalnego dla wszystkich profesjonalistów z branży transportowej, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę i opanować przepisy Konwencji CMR.

Zapraszamy Cię do udziału w naszym bezpłatnym szkoleniu online, które odbędzie się już w najbliższy czwartek 07.03.2024. Odkryj, jak zastosować przepisy Konwencji CMR w codziennej praktyce przewoźnika.


🔍 Co Cię czeka?

Podczas naszego szkolenia eksperci branży transportowej zgłębią kluczowe aspekty Konwencji CMR, takie jak:

  • Zastosowanie Konwencji CMR: Dowiedz się, do jakiego rodzaju przewozu odnosi się ta międzynarodowa umowa.
  • Wyjątkowe Sytuacje: Poznaj procedury postępowania w przypadku braku możliwości rozładowania towaru, uszkodzenia, kradzieży, a także opóźnień w dostawie.
  • Ochrona Twoich Interesów: Zrozum, jak efektywnie dochodzić roszczeń wynikających z Konwencji CMR, aby zabezpieczyć swoje prawa i interesy.

💡 Dlaczego warto się zapisać?

  • Wiedza bezpośrednio od ekspertów: Skorzystaj z praktycznych porad i wskazówek, które możesz od razu zastosować w swojej pracy.
  • Interaktywne Q&A: Masz pytania? Nasze szkolenie oferuje sesję pytań i odpowiedzi, podczas której możesz uzyskać bezpośrednie odpowiedzi na swoje wątpliwości.
  • Bezpłatny dostęp: Wszystko to dostępne jest całkowicie za darmo! Wystarczy się zarejestrować.


🌟 Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju! Zapisz się już dziś, aby zarezerwować swoje miejsce na szkoleniu “Przepisy Konwencji CMR w Praktyce” i stać się prawdziwym ekspertem w dziedzinie transportu międzynarodowego.

Czekamy na Ciebie!

Zarejestruj się teraz

i dołącz do grona profesjonalistów, którzy kształtują przyszłość logistyki.
Twój rozwój jest dla nas ważny. Do zobaczenia na szkoleniu!

Scroll to Top