Kancelaria transportowa

NIE PRZEGAP WAŻNEGO TERMINU! DOWIEDZ SIĘ, JAK PRAWIDŁOWO ZŁOŻYĆ OŚWIADCZENIE O LICZBIE KIEROWCÓW!

NIE PRZEGAP WAŻNEGO TERMINU! DOWIEDZ SIĘ, JAK PRAWIDŁOWO ZŁOŻYĆ OŚWIADCZENIE O LICZBIE KIEROWCÓW!
Czy wiesz, że do końca marca 2024 roku, jako przewoźnik musisz złożyć kluczowe oświadczenie dotyczące liczby Twoich kierowców za rok 2023? Jeśli proces ten wydaje Ci się skomplikowany lub masz wątpliwości, jak prawidłowo wykonać obliczenia i uzupełnić oświadczenie – jesteś w idealnym miejscu!

W pierwszym roku, gdy obowiązywały nowe przepisy, wielu przewoźników napotkało trudności i miało mnóstwo pytań. Rozumiemy to i chcemy Ci pomóc! Przygotowaliśmy bezpłatne szkolenie online, które rozwieje Twoje wątpliwości i przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces składania oświadczenia.


Dlaczego warto obejrzeć nasze szkolenie?

Oszczędzasz czas i unikasz stresu. Pokażemy Ci, jak uniknąć typowych błędów i jak efektywnie złożyć oświadczenie.

Dostajesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Z naszym szkoleniem żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Poznajesz zasady prawidłowego obliczania liczby kierowców. Zapewniamy wskazówki, które pomogą Ci prawidłowo wykonać wszystkie potrzebne obliczenia.


Jak możesz skorzystać ze szkolenia?

To proste! Kliknij poniżej, aby uzyskać dostęp do naszego bezpłatnego szkolenia online i zasubskrybuj nasz kanał, aby na bieżąco otrzymywać aktualizacje i inne przydatne materiały. Nie pozwól, aby termin 31 marca 2024 roku Cię zaskoczył. Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś i bądź gotowy na złożenie oświadczenia bez zbędnych komplikacji!

Obejrzyj Szkolenie Teraz!


Zapamiętaj, złożenie oświadczenia o liczbie kierowców jest obowiązkiem każdego przewoźnika. Nie ryzykuj opóźnień i problemów – skorzystaj z naszego wsparcia już teraz. Czekamy na Ciebie!

Twoje przygotowanie do złożenia oświadczenia może być proste i bezstresowe. Obejrzyj nasze bezpłatne szkolenie i zyskaj pewność, że robisz to prawidłowo. Subskrybuj także nasz kanał, aby nie przegapić żadnych aktualności i cennych wskazówek, które ułatwią Ci prowadzenie działalności transportowej. Razem przejdziemy przez ten proces bez problemów!

Scroll to Top