Chat with us, powered by LiveChat
 

Jednorazowe usługi prawne

Szukasz porady prawnika, doświadczonego w prawie transportowym i gospodarczym? Jesteś właścicielem firmy transportowej i potrzebujesz profesjonalnie przygotowanych dokumentów lub przedstawiciela w procesie sądowym, który wywalczy korzystne dla Ciebie rozwiązanie sprawy? Dobrze trafiłeś! Zobacz, w czym możemy Ci pomóc w ramach jednorazowych usług prawnych.

Porada prawna – prawo transportowe i gospodarcze

Jeśli masz pytania do prawnika w danej sprawie, nie musisz wiązać się z kancelarią długoterminową umową. Możesz wybrać jednorazową poradę prawną – dzwonisz, planujemy dogodny termin spotkania, rozpoznajemy sytuację, wskazujemy potencjalne zagrożenia i wybieramy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Analizy i opinie

Niejasna umowa? Niezrozumiałe pismo od kontrahenta? Nim cokolwiek podpiszesz, lepiej skonsultuj to z radcą prawnym lub adwokatem. Dostarczasz nam dokumenty, my je analizujemy i przedstawiamy możliwe, najkorzystniejsze opcje. Dzięki temu orientujesz się w potencjalnych zagrożeniach, jakie niesie za sobą dana decyzja biznesowa i unikasz błędów, które mogłyby Cię dużo kosztować.

Dokumentacja

Prawidłowo przygotowana dokumentacja to podstawa prowadzenia działalności gospodarczej. Umowy, regulaminy, wezwania do zapłaty, dokumenty rejestrowe do KRS, umowy cywilnoprawne, odwołania, pozwy – nasi prawnicy opracują wszelkie dokumenty, których potrzebujesz.

Należności i odszkodowania

Walczysz o odszkodowanie? Chcesz odzyskać swoją należność? Pomożemy Ci w tym. Radcy prawni i adwokaci KOBEN będą Cię reprezentować na tzw. etapie przedsądowym w celu polubownego załatwienia sprawy, sporządzając odpowiedzi na otrzymane pisma czy przygotowując wezwania do zapłaty. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wesprą Cię w negocjacjach.

Reprezentacja w sądach

To zrozumiałe, że prowadząc własną firmę, nie masz czasu ani ochoty, by za każdym razem uczestniczyć w postępowaniach sądowych czy samodzielnie interpretować przepisy prawne, szukając najlepszego rozwiązania. Te kwestie możesz powierzyć specjalistom. Zapewnimy Ci zastępstwo procesowe przed sądami wszystkich instancji na każdym etapie sprawy wraz ze sporządzeniem niezbędnej dokumentacji. Zadbamy o Twoje interesy od strony prawnej.

Audyt i wdrożenie RODO

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych wywołało grymas na twarzy niejednego przedsiębiorcy. Nic dziwnego. Wdrożenie RODO w firmie to niełatwe wyzwanie. Jako właściciela firmy transportowej, dotyczy również Ciebie. Nie musisz jednak stawiać mu czoła sam. Nasz dział prawny może Cię w tym wyręczyć. Sprawdzimy istniejącą dokumentację, uzupełnimy braki, stworzymy i wdrożymy niezbędne procedury i instrukcje, oraz przeszkolimy pracowników przetwarzających dane osobowe w Twojej firmie.

Jesteś zainteresowany którąś z powyższych usług? Zapraszamy do kontaktu: +48 500 415 527

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj naszych doradców lub zamów usługę już dzisiaj!