Chat with us, powered by LiveChat

Kancelaria Transportowa KOBEN Sp. z o.o. to lider na polskim rynku w zakresie eksperckiej usługi rozliczania czasu pracy kierowców oraz szkoleń i doradztwa prawnego dla firm transportowych i produkcyjnych posiadających własny transport. W swojej kilkunastoletniej działalności łączymy doświadczenie naszych specjalistów z najnowszymi regulacjami prawnymi przez co jesteśmy w stanie zaoferować Klientom dostarczenie wiedzy i usług na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRAWNIK

OPIS STANOWISKA:

  • sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych;
  • przygotowywanie, weryfikacja i konsultowanie umów;
  • reprezentacja Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych;
  • praca w zespole doświadczonych radców prawnych i prawników.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży TSL;
  • dodatkowym atutem będzie co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawniczej

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość ciągłego rozwoju pod nadzorem radców prawnych,
  • poszerzanie horyzontów poprzez poznanie obcych systemów prawnych,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy w prężnie rozwijającej się Kancelarii w branży transportowej.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Kancelarią, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@koben.pl

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.