Chat with us, powered by LiveChat
 

Klienci

Klienci o nas

HAŃDEREK

HAŃDEREK

Kancelarii Transportowej KOBEN powierzyliśmy kompleksową obsługę prawną naszej firmy. Dział prawny to zespół wykwalifikowanych specjalistów, doświadczonych w branży i wyspecjalizowanych w prawie transportowym. Dla nas to gwarancja najwyższych standardów obsługi.
DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.

DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.

Szkolenie przygotowane było z należytą starannością oraz profesjonalizmem, a ekspert – szkoleniowiec posiadał bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną (…) Na każde pytanie udzielał na bieżąco wyczerpujących odpowiedzi dostosowując się do potrzeb uczestników szkolenia.
TESKO STEEL

TESKO STEEL

Zarówno plan szkolenia, wartość przekazywanych informacji jak i osoba prowadzącego były na najwyższym poziomie. Potężna garść informacji, popartych przykładami z życia branży pozwoliły na realne zwiększenie posiadanej wiedzy.
TRANSBED

TRANSBED

To, co było dla nas istotne to fakt, iż szkolenie prowadzone jest przez doskonałego prawnika, ale i praktyka znającego branżę od poszewki. To dzięki temu, zamiast suchych informacji, zyskaliśmy solidną dawkę wiedzy popartej naprawdę „życiowymi” odniesieniami.
ADAR Sp. z o.o.

ADAR Sp. z o.o.

Wobec ciągłego i systematycznego rozwoju firmy i konieczności doradztwa prawnego w zakresie bieżącej obsługi prawnej, przygotowania dokumentów oraz dochodzenia należności spółka od roku 2017 korzysta z profesjonalnej pomocy Kancelarii Transportowej KOBEN
sp. z o.o. W czasie trwania dotychczasowej współpracy pracownicy Kancelarii wykazują się szerokimi kompetencjami w zakresie prawa, doświadczeniem, elastycznością w kontakcie z klientem oraz dużym zrozumieniem dla potrzeb klienta z branży TsL.
DAN CAKE POLONIA SP. Z O.O.

DAN CAKE POLONIA SP. Z O.O.

Pragniemy wyrazić zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Kancelarię Transportową KOBEN. Rzetelność, profesjonalizm, odpowiedzialność, to tylko niektóre z cech charakteryzujących KOBEN. Niewątpliwym atutem jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta, zachęca do kontynuowania korzystania z ich usług. Polecamy w/w firmę jako solidnego partnera do współpracy.
FUNCLUB SP Z O.O.

FUNCLUB SP Z O.O.

Kancelaria Transportowa KOBEN rzetelnie wywiązuje się ze świadczonych usług. Eksperci z branży transportowej zawsze służą pomocą. Dzięki szkoleniom tematycznym prowadzonym przez czynnych inspektorów, na bieżąco uaktualnimy wiedzę z zakresu prawa transportowego. jesteśmy zadowoleni z poziomu usług świadczonych przez Kancelarię Transportową KOBEN i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją każdej firmie zajmującej się transportem.