Chat with us, powered by LiveChat
 

Obsługa programów do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców.

Doświadczenie gwarancją najwyższej jakości!

Kilkaset wdrożeń i szkoleń u klientów, posiadających od jednego do setek pojazdów, od pojedynczego kierowcy do wieloodziałowych przedsiębiorstw. To krótkie podsumowanie doświadczenia Kancelarii Transportowej KOBEN w zakresie szkoleń dotyczących programów do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Możesz więc nam zaufać.

Szkolenie i wsparcie prawne

Oferujemy szkolenia prowadzone przez specjalistów praktyków. Podczas nich wyjaśnimy, jak prawidłowo konfigurować i obsługiwać najpopularniejsze, dostępne na rynku programy do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Przy ciągle zmieniających się przepisach, trzeba być na bieżąco z każdą zmianą, dlatego uczestnikom szkolenia oferujemy wsparcie prawne po jego zakończeniu.

Jak zapisać się na szkolenie?

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, zapraszamy do kontaktu przez formularz lub telefonicznie: +48 500 415 527. Przekaż nam ile osób chciałbyś przeszkolić oraz w jakiej miejscowości, a przygotujemy indywidualną ofertę. Nasi eksperci są dostępni na terenie całego kraju.

Jeśli interesuje Cię inne zagadnienie, zerknij do zakładki Szkolenia oraz do Kalendarza Szkoleń.

Zdalny system odczytu danych z karty kierowcy i tachografu Locatruck

Analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców to zagadnienie, od którego zaczynaliśmy naszą działalność. Nic więc dziwnego, że jest to temat szczególnie nam bliski, jak i znany od podszewki. Jako eksperci, stworzyliśmy autorski system zdalnego odczytu danych z karty kierowcy i tachografu http://locatruck.pl.

Zapytaj o szkolenie