Kancelaria transportowa

Odwołania od decyzji administracyjnych

Niespodziewane sytuacje i kontrole na drodze są nieuniknionym elementem pracy zawodowego kierowcy. Profesjonalna usługa ochrony prawnej KOBEN zapewnia Ci w takich przypadkach maksymalne wsparcie – zarówno na drodze, jak i w firmie. 

Choć nie zapobiegniesz występowaniu nieprzewidywalnych sytuacji i kontroli drogowych, możesz zadziałać prewencyjnie w kwestii przygotowania na takie sytuacje, stawiając na pomoc ekspertów z dziedziny prawa transportowego. Kancelaria Transportowa KOBEN gwarantuje maksymalne wsparcie zarówno na drodze, jak i w firmie!  

Co zyskujesz?

Zdalne wsparcie ekspertów
Weryfikację poprawności rozliczeń
Sprawne odwołania od kar
Podniesienie kompetencji pracowników
Międzynarodową obsługę

Co zyskujesz?

Zdalne wsparcie ekspertów
Weryfikację poprawności rozliczeń
Sprawne odwołania od kar
Podniesienie kompetencji pracowników
Międzynarodową obsługę

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Działamy kompleksowo – zapewniamy telefoniczne wsparcie prawnika lub eksperta w przypadku kontroli na drodze, przygotowujemy pisma wyjaśniające i odwołania od protokołów, mandatów czy pism administracyjnych, przeprowadzamy audyty analiz i rozliczeń, a także szkolimy z przepisów i obsługi tachografów. 

Stawiamy na indywidualne podejście i dopasowujemy zakres naszych świadczeń do Twoich potrzeb. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie w zakresie odwołań od decyzji administracyjnych PIP, ITD oraz służb celnych związanych z wykonywanymi przewozami drogowymi.

  1. W przypadku konieczności tłumaczenia pism od organów zagranicznych lub sporządzenia pisma wraz z jego załącznikami w języku obcym, kontrahent zobowiązany jest do pokrycia uzgodnionych wcześniej kosztów tłumaczeń.
  2. Możliwym jest również przesłanie przez kontrahenta tłumaczenia pisma dokonanego we własnym zakresie, niemniej KOBEN nie ponosi odpowiedzialności za wynik odwołania spowodowany błędami w tłumaczeniu.
  1. W przypadku wcześniejszego skorzystania z oferty dotyczącej akredytacji, kontrahent ma prawo do bezpłatnego przygotowania w jednej sprawie przez cały okres trwania umowy (dla przedsiębiorcy i kierowcy) wyjaśnień albo odwołania w sprawie nielegalnych imigrantów.
  2. Koszty tłumaczenia pisma oraz dokumentacji podlegają odrębnej wycenie.

Gotowy do drogi? Zaczynamy!

*Rozliczanie czasu pracy kierowców zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy – wyliczenie nadgodzin, dodatków za pracę w porze nocnej, dyżurów. Dla przewozów międzynarodowych dodatkowo rozliczony zostaje czas pracy kierowcy na terytorium danego kraju z uwzględnieniem wynagrodzenia minimalnego przysługującego kierowcy zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach UE.

Scroll to Top