Kancelaria transportowa

Przygotowanie dokumentacji kierowców

Nie chcesz tracić czasu na żmudną pracę związaną z przygotowaniem dokumentacji kierowców? Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Kancelaria Transportowa KOBEN oferuje usługę przygotowania dokumentacji kierowców. 

Rzetelna, skrupulatnie uzupełniana i zgodna z obowiązującymi przepisami dokumentacja kierowców jest jedną z podstaw sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa transportowego. Jeśli chcesz odciążyć swoich wewnętrznych pracowników od wykonywania tego zadania, postaw na outsourcing usługi, zawierzając przygotowanie dokumentacji specjalistom KOBEN. 

Co zyskujesz?

Optymalizację pracy
Porządek w dokumentach
Przejrzystość dokumentacji
Zgodność z obowiązującymi przepisami

Co zyskujesz?

Optymalizację pracy
Porządek w dokumentach
Przejrzystość dokumentacji
Zgodność z obowiązującymi przepisami

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Eksperci KOBEN przejmą wszelkie zadania związane z przygotowaniem i prowadzeniem dokumentacji kierowców zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie.  Skup się na tym co ważne, powierzając przygotowanie dokumentacji specjalistom. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w tym zakresie.

  1. Sporządzamy regulamin pracy, regulamin wynagradzania oraz dokumenty do akt osobowych kierowcy.
  2. Prowadzimy nadzór nad dokumentacją związaną z kierowcami.
  3. Tworzymy bądź dostosowujemy istniejące regulaminy pracy i wynagradzania zgodnie z obowiązującymi przepisami i potrzebami klienta.
  4. Przeprowadzamy audyt dokumentacji pod kątem wymogów PIP oraz ITD.
  5. Na bieżąco przesyłamy drogą mailową informacje o zmianach w przepisach mających wpływ na wewnętrzną dokumentację dotyczącą kierowców.

Gotowy do drogi? Zaczynamy!

*Rozliczanie czasu pracy kierowców zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy – wyliczenie nadgodzin, dodatków za pracę w porze nocnej, dyżurów. Dla przewozów międzynarodowych dodatkowo rozliczony zostaje czas pracy kierowcy na terytorium danego kraju z uwzględnieniem wynagrodzenia minimalnego przysługującego kierowcy zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach UE.

Scroll to Top