Kancelaria transportowa

Reprezentacja podczas kontroli ITD/PIP

Prowadzenie działalności transportowej wiąże się z ryzykiem częstych kontroli – zarówno na drodze, jak i w siedzibie firmy. Kancelaria Transportowa KOBEN świadczy usługę reprezentacji urzędowej, dzięki której unikniesz stresu związanego z kontrolą.

Jeśli chcesz skupić się stuprocentowo na wykonywaniu zadań kluczowych dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa, nie martwiąc się kontrolami ITD/PIP, postaw na profesjonalną, skuteczną reprezentację KOBEN. Naszym celem jest przede wszystkim zabezpieczenie Twojego przedsiębiorstwa i możliwie jak największe obniżenie kwoty nakładanych kar.  

Co zyskujesz?

Wsparcie ekspertów
Profesjonalną reprezentację podczas kontroli
Obniżenie nakładanych kar
Bezpieczeństwo biznesu

Co zyskujesz?

Wsparcie ekspertów
Profesjonalną reprezentację podczas kontroli
Obniżenie nakładanych kar
Bezpieczeństwo biznesu

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Decydując się na reprezentację ekspertów KOBEN podczas kontroli ITD/PIP, stawiasz na wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy doskonale wiedzą, o co zadbać i na co zwrócić uwagę podczas kontroli. 

Zapewniamy kompleksowe wsparcie. Współpracując z KOBEN, to Ty decydujesz o ostatecznym zakresie usługi. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach reprezentacji podczas kontroli ITD/PIP.

  1. Oferujemy pomoc w zakresie skompletowania dokumentacji wymaganej podczas kontroli ITD/PIP w przedsiębiorstwie.
  2. Pomagamy w przygotowaniu uwag i wniosków po otrzymaniu protokołów pokontrolnych.
  3. Analizujemy, opiniujemy i wyjaśniamy protokoły kontroli ITD i PIP.
  4. Oferujemy obecność naszego specjalisty podczas postępowań ITD lub PIP w przedsiębiorstwie dotyczących czasu pracy kierowców.

Gotowy do drogi? Zaczynamy!

*Rozliczanie czasu pracy kierowców zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy – wyliczenie nadgodzin, dodatków za pracę w porze nocnej, dyżurów. Dla przewozów międzynarodowych dodatkowo rozliczony zostaje czas pracy kierowcy na terytorium danego kraju z uwzględnieniem wynagrodzenia minimalnego przysługującego kierowcy zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach UE.

Scroll to Top