Kancelaria transportowa

Rozliczanie podróży służbowych

Charakter pracy kierowcy warunkuje, że przebywa on większość czasu poza siedzibą pracodawcy. Pomożemy Ci dokonać rozliczenia podróży służbowych – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.  

Rozliczanie „wirtualnych diet” zagranicznych i podróży służbowych to jeden z obowiązków przedsiębiorcy prowadzącego firmę transportową. Aby prawidłowo rozliczyć podróże służbowe kierowców, należy opanować do perfekcji znajomość odpowiednich akt prawnych – i tutaj z pomocą przychodzą eksperci Kancelarii Transportowej KOBEN. My rozliczymy podróże Twoich kierowców, byś Ty mógł skupić się na rozwoju firmy!

Co zyskujesz?

Wsparcie ekspertów
Prawidłowość rozliczeń
Terminowość rozliczeń

Co zyskujesz?

Wsparcie ekspertów
Prawidłowość rozliczeń
Terminowość rozliczeń

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyręczamy Cię w procesie rozliczania „wirtualnych diet” zagranicznych oraz krajowych i międzynarodowych podróży służbowych.  

Sprawdź, co wchodzi w zakres usługi.

  1. Przewozy krajowe – rozliczamy delegacje krajowe kierowców bez uwzględnienia zaliczek i rachunków z podróży służbowych.

  2. Przewozy międzynarodowe – rozliczamy delegacje krajowe i „wirtualne diety” zagraniczne kierowców bez uwzględnienia zaliczek i rachunków z podróży służbowych

Gotowy do drogi? Zaczynamy!

*Rozliczanie czasu pracy kierowców zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy – wyliczenie nadgodzin, dodatków za pracę w porze nocnej, dyżurów. Dla przewozów międzynarodowych dodatkowo rozliczony zostaje czas pracy kierowcy na terytorium danego kraju z uwzględnieniem wynagrodzenia minimalnego przysługującego kierowcy zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach UE.

Scroll to Top