Szkolenia i kursy Akademii KOBEN

Szkolenia i kursy

OFERTA

Czym się zajmujemy

Analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców


Analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców

Prawidłowo przeprowadzona analiza i ewidencja czasu pracy kierowców to najprostsza droga do uniknięcia dotkliwych kar podczas kontroli.

Usługi prawne


Usługi prawne

Kancelaria Transportowa KOBEN oferuje stałą lub jednorazową obsługę prawną. Niezależnie od okoliczności i potrzeb, wykwalifikowana kadra prawników i ekspertów z zakresu prawa transportowego i gospodarczego udzieli specjalistycznych porad oraz pomoże w przygotowaniu odpowiednich dokumentów.

Reprezentant Unii Europejskiej


Reprezentant Unii Europejskiej

Są kraje, w których świadczenie usług transportowych, wymaga ustanowienia Przedstawiciela Zagranicznego Przedsiębiorcy. Biorąc pod uwagę wysokie sankcje, jakie grożą za jego brak, lepiej dopełnić obowiązku.

Ochrona prawna przewoźnika i kierowcy


Ochrona prawna przewoźnika i kierowcy

Niespodziewane sytuacje i kontrole, które mogą mieć miejsce podczas pracy kierowcy, często wymagają eksperckiej porady z zakresu prawa, wymaganej dokumentacji czy przygotowania odpowiednich pism. Usługa ochrony prawnej zapewnia wsparcie na drodze, a także w firmie.

Wsparcie kierowców - Usługi


Wsparcie kierowców - Usługi

Prowadzisz firmę transportową? Transport międzynarodowy to Twoja codzienność? Mandaty, kontrole służb, odwołania od nałożonych kar, spędzają Ci sen z powiek? Meldujemy się do usług!

Zdalny odczyt z karty kierowcy i tachografu


Zdalny odczyt z karty kierowcy i tachografu

Optymalizuj czas i koszty w Twojej firmie z intuicyjnym systemem zdalnego pobierania danych z locatruck.pl

Szkolenia i kursy

Kancelaria Transportowa KOBEN prowadzi szkolenia i kursy na terenie całego kraju. Doświadczeni i czynni inspektorzy, eksperci i prawnicy przekażą Twoim pracownikom wiedzę, która usprawni pracę całego zespołu: od kierowców po kadrę zarządzającą.

Szkolenia i kursy

Kancelaria Transportowa KOBEN prowadzi szkolenia i kursy na terenie całego kraju. Doświadczeni i czynni inspektorzy, eksperci i prawnicy przekażą Twoim pracownikom wiedzę, która usprawni pracę całego zespołu: od kierowców po kadrę zarządzającą.

OFERTA

Kancelaria Transportowa KOBEN prowadzi szkolenia i kursy dla firm transportowych  na terenie całego kraju. Doświadczeni i czynni inspektorzy, eksperci i prawnicy przekażą Twoim pracownikom wiedzę, która usprawni pracę całego zespołu: od kierowców po kadrę zarządzającą.

Szkolenia i kursy dla firm transportowych - rozwiążemy każdy Twój problem

Zarządzasz firmą, prowadzisz kadry Szkolenia pod kątem kontroli PIP
Zatrudniasz kierowców, jesteś kierowcą Szkolenia pod kątem kontroli ITD
Chcesz zostać zawodowym kierowcą Kwalifikacja wstępna
Odnowienie uprawnień Szkolenie okresowe

Korzyści dla Ciebie
i Twojej firmy

Szkolenia zamknięte

Spotkanie z Doradcą w siedzibie Klienta lub on-line

Zdefiniowanie i określenie potrzeb

Dobór oferty szkoleniowej

Przeprowadzenie szkolenia

Szkolenia otwarte

Wybór szkolenia w kalendarzu wydarzeń na stronie KOBEN

Wypełnienie formularza rejestracyjnego i płatność

Udział w szkoleniu potwierdzony certyfikatem

Szkolenia i kursy dla firm transportowych
Szkolenia dostępne w ofercie:

1. Znajomość przepisów pod kątem kontroli Inspekcji Transportu Drogowego na drodze i w przedsiębiorstwie

przewoźnicy, kierowcy

Szkolenia z przebiegu procedur kontrolnych, interpretacji najnowszych przepisów, rozliczania czasu pracy oraz obsługi tachografów. Pod okiem specjalistów KOBEN i Inspektorów Transportu Drogowego uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę, poznają prawa i obowiązki oraz sposoby na minimalizację ewentualnych kar.

2. Znajomość przepisów pod kątem kontroli Państwowej Inspekcji Pracy

przewoźnicy, kadry

Szkolenia ze znajomości przepisów pod kątem kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Przeznaczone dla właścicieli firm, osób zarządzających transportem, jak również osób zajmujących się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Szkolenia prowadzone jest z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa, aktualnym orzecznictwem sądów oraz stanowisk Państwowej Inspekcji Pracy.

3. Obsługa tachografów cyfrowych i analogowych

przewoźnicy, kierowcy
Podczas szkoleń z obsługi tachografów, uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu praw i obowiązków kierowcy, sposobu gromadzenia i przechowywania danych z tachografu, kontroli czasu pracy kierowców oraz norm czasu pracy, a także wymaganych przerw i odpoczynków.

4. Szkolenie okresowe

kierowcy przedłużający uprawnienia
35 godzin

Szkolenie okresowe dla kierowców  odświeża wiedzę kierowców wykonujących transport drogowy osób lub rzeczy i jest skierowane do kierowców przedłużających uprawnienia do wykonywania zawodu. Szkolenie okresowe dla kierowców prowadzone jest w formie e-learningu i obejmują moduły obowiązkowego szkolenia okresowego, dla odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz moduły dodatkowe Po zakończeniu, kierowcy otrzymują Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej, które w terminie do 21 dni przekazujemy do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

5. Kwalifikacja wstępna

kierowcy z prawem jazdy kat.:

C, C+E, C1, C1+E, D, D+E, D1, D1+E

140/280 godzin*

Obowiązkowe szkolenie dla kierowców chcących pracować
w zawodzie i posiadających prawo jazdy kategorii D1,
D1 + E, D lub D + E uzyskane po 10 września 2008 roku lub kategorii C1, C1 + E, C lub C + E uzyskane po 10 września 2009 roku.

Szkolenie przewiduje zajęcia teoretyczne (w Katowicach i Bielsku-Białej) i praktyczne (na terenie województwa śląskiego). Zakończone jest egzaminem państwowym, którego pozytywny wynik upoważnia do pracy w zawodzie kierowcy.

*Czas trwania kursu (140 lub 280 godzin) uzależniony jest od wieku kierowcy.

Programy szkoleniowe dostosowywane są do dynamicznie zmieniających się przepisów prawa.
Udział w szkoleniu potwierdzony jest certyfikatem uczestnictwa
.

SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie ? Zostaw swoje dane, odpowiemy