Kancelaria transportowa

Szkolenia z czasu pracy kierowców

Kierowcy znający obowiązujące przepisy prawa drogowego to fundament sukcesu każdego przedsiębiorstwa transportowego. W KOBEN podnosimy kompetencje Twoich pracowników, by wspomagać rozwój Twojej firmy. 

Prowadzimy szkolenia i kursy dla firm transportowych na terenie całego kraju. Nasi doświadczeni i czynni inspektorzy, eksperci i prawnicy przekażą Twoim pracownikom wiedzę, która przyczyni się do usprawnienia pracy całego zespołu: od kierowców po kadrę zarządzającą.

Co zyskujesz?

Wykwalifikowanych pracowników
Usprawnienie pracy firmy
Aktualną wiedzę z zakresu czasu pracy

Co zyskujesz?

Wykwalifikowanych pracowników
Usprawnienie pracy firmy
Aktualną wiedzę z zakresu czasu pracy

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferta szkoleń Akademii KOBEN to odpowiedź na aktualne wymagania  branży transportowej. Prowadzimy szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców w Twojej firmie. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj, że w ofercie naszego centrum szkoleniowego znajdziesz znacznie więcej szkoleń!

  1. Przeprowadzamy szkolenie kierowców zatrudnionych w Twojej firmie, którzy objęci są umową, z obowiązujących przepisów prawa oraz poprawnej obsługi tachografów analogowych i cyfrowych.
  2. Oferujemy Twoim kierowcom możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach otwartych organizowanych przez KOBEN. Kierowcy mogą wziąć udział w szkoleniu raz w roku.

Gotowy do drogi? Zaczynamy!

*Rozliczanie czasu pracy kierowców zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy – wyliczenie nadgodzin, dodatków za pracę w porze nocnej, dyżurów. Dla przewozów międzynarodowych dodatkowo rozliczony zostaje czas pracy kierowcy na terytorium danego kraju z uwzględnieniem wynagrodzenia minimalnego przysługującego kierowcy zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach UE.

Scroll to Top