Chat with us, powered by LiveChat
 

Wsparcie kierowców – usługi

Prowadzisz firmę transportową? Transport międzynarodowy to Twoja codzienność? Mandaty, kontrole służb, odwołania od nałożonych kar, spędzają Ci sen z powiek? Meldujemy się do usług! Prawnicy biegli w prawie transportowym i 6 językach do dyspozycji!

W ramach usługi zapewniamy:

  • Telefoniczne wsparcie prawników dla kierowcy podczas kontroli na drodze lub innych zdarzeń losowych (wypadek, konieczność kontaktu z lekarzem lub innymi służbami, itp.) w całej Unii Europejskiej w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim.
    W praktyce nieraz spotkaliśmy się z sytuacją, w której kierowca nie dopuszcza się naruszenia norm czasu pracy, a mimo to funkcjonariusz państwa obcego nakłada na niego mandat, bowiem ten nie jest w stanie się z nim skomunikować i wskazać na dozwolone wydłużenie czasu jazdy w oparciu o art. 12 rozporządzenia 561/2006.
    Z naszym wsparciem, kierowca nie musi martwić się problemami komunikacyjnymi z organami kontrolnymi czy innymi podmiotami za granicą, które niejednokrotnie prowadzą do niekorzystnych dla niego skutków. W każdej chwili może do nas zadzwonić i przekazać telefon służbom – w jego imieniu wszystko wyjaśnimy. Ani Ty jako przewoźnik, ani Twoi kierowcy, nie musicie się niczym martwić.
  • Pisemne odwołania od kary nałożonej na drodze (z tłumaczeniem).
    Nasi klienci cenią nas za maksymalną skuteczność sporządzonych odwołań . Wybierając KOBEN, wybierasz najlepszych ekspertów z zakresu prawa transportowego i gospodarczego, zarówno krajowego, jak i wspólnotowego.
  • Możliwość poszerzenia współpracy o reprezentanta firmy transportowej we Francji i przedstawiciela we Włoszech.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj naszych doradców lub zamów usługę już dzisiaj!