Kancelaria transportowa

Konsultacje prawne z indywidualnym opiekunem

Szukasz wsparcia ekspertów z zakresu prawa transportowego? Specjaliści Kancelarii Transportowej KOBEN są do Twojej dyspozycji w ramach usługi konsultacji prawnych z indywidualnym opiekunem. 

Prowadzenie przedsiębiorstwa transportowego wiąże się z ryzykiem częstych kontroli na drodze i firmie w związku w wykonywanymi przewozami. Doskonale rozumiemy to ryzyko i stres, który może wywoływać. Właśnie dlatego oferujemy usługę konsultacji prawnych z indywidualnym opiekunem, dzięki którym uzyskasz natychmiastowe odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania z zakresu prawa transportowego.

Co zyskujesz?

Natychmiastowe porady
Indywidualne podejście
Wsparcie doświadczonych ekspertów

Co zyskujesz?

Natychmiastowe porady
Indywidualne podejście
Wsparcie doświadczonych ekspertów

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Prowadzimy konsultacje w formie telefonicznej z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz ustawy o transporcie drogowym. Nasi eksperci działają w godzinach pracy biura – 8.00-16.00. Dzięki usłudze zyskujesz natychmiastową pomoc i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Gotowy do drogi? Zaczynamy!

*Rozliczanie czasu pracy kierowców zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy – wyliczenie nadgodzin, dodatków za pracę w porze nocnej, dyżurów. Dla przewozów międzynarodowych dodatkowo rozliczony zostaje czas pracy kierowcy na terytorium danego kraju z uwzględnieniem wynagrodzenia minimalnego przysługującego kierowcy zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach UE.

Scroll to Top