Szkolenia

Oferujemy szeroki zakres szkoleń dla firm transportowych, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. 

Indywidualne programy szkoleniowe

Koben oferuje szkolenia z certyfikatem, promujące rozwój i optymalizację pracy, dostosowane do potrzeb Klienta. Indywidualne programy szkoleniowe i kursy dla firm transportowych odpowiadają na realne potrzeby Twojej firmy i pracowników. Nasze programy dostosowywane są do dynamicznie zmieniających się przepisów prawa. Udział w szkoleniu potwierdzony jest certyfikatem uczestnictwa. Szeroka oferta, ekspercka wiedza i merytoryczne, rzetelne podejście. Rusz w drogę do rozwoju i optymalizacji pracy w swojej firmie z Koben.

Przykładowe programy szkoleniowe

Znajomość przepisów pod kątem kontroli Inspekcji Transportu Drogowego na drodze i w przedsiębiorstwie

Szkolenia z przebiegu procedur kontrolnych, interpretacji najnowszych przepisów, rozliczania czasu pracy oraz obsługi tachografów. Pod okiem specjalistów KOBEN i Inspektorów Transportu Drogowego uczestnicy szkolenia zdobędą niezbędną wiedzę, poznają prawa i obowiązki oraz sposoby na minimalizację ewentualnych kar.

Znajomość przepisów pod kątem kontroli Państwowej Inspekcji Pracy

Szkolenia ze znajomości przepisów pod kątem kontroli Państwowej Inspekcji Pracy przeznaczone dla właścicieli firm, osób zarządzających transportem oraz osób zajmujących się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Szkolenia prowadzone są z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa, aktualnego orzecznictwa sądów oraz stanowisk Państwowej Inspekcji Pracy.

Obsługa tachografów cyfrowych i analogowych

Podczas szkoleń z obsługi tachografów uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu praw i obowiązków kierowcy, sposobu gromadzenia i przechowywania danych z tachografu, kontroli czasu pracy kierowców oraz norm czasu pracy, a także wymaganych przerw i odpoczynków.

Szkolenia okresowe

Szkolenie okresowe dla kierowców odświeża wiedzę kierowców wykonujących transport drogowy osób lub rzeczy i jest skierowane do kierowców przedłużających uprawnienia do wykonywania zawodu. Szkolenie okresowe dla kierowców prowadzone jest w formie e-learningu i obejmuje moduły obowiązkowego szkolenia okresowego dla odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz moduły dodatkowe. Po zakończeniu szkolenia kierowcy otrzymują Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej.

Szkolenia dokształcające

Chcesz, by umiejętności Twoich kierowców wykraczały ponad podstawy? Postaw na kursy dokształcające! W ofercie ośrodka szkoleniowego KOBEN znajdują się szkolenia obowiązkowe, specjalistyczne i doskonalące. W trakcie naszych szkoleń Twoi pracownicy mogą uzupełniać i zwiększać swoje umiejętności w zakresie m.in. znajomości przepisów czy umiejętności praktycznych (jak eco driving, czas pracy czy obsługa tachografu).

Zamów szkolenie dla firmy

Skorzystaj z formularza, a nasz doradcza skontaktuje się z Tobą.

Uzupełnij informacje

Wybierz typ szkolenia

Uzupełnij dane kontaktowe

Darmowe szkolenia - Webinary

Search