Kancelaria transportowa

Napędzamy Twój rozwój!

Akademia KOBEN to dedykowana oferta szkoleń i kursów dla firm transportowych. Nasz doświadczony zespół – czynni inspektorzy, eksperci i prawnicy – szkolą na terenie całego kraju. W Akademii KOBEN dbamy o rozwój pracowników na każdym szczeblu: od kierowców po kadrę zarządzającą. 

Nasze szkolenia i kursy dla firm transportowych powstały z myślą o rozwiązywaniu problemów kursantów i podnoszeniu ich kompetencji, a w konsekwencji – optymalizacji pracy całej firmy i zwiększaniu jej zysków. Oferta Akademii KOBEN stworzona jest zarówno dla osób ubiegających się o zyskanie lub odnowę uprawnień zawodowego kierowcy, jak również dla przedsiębiorców – osób zarządzających firmą czy prowadzących kadry. 

Co zyskujesz?

Redukcję ryzyka wystąpienia naruszeń
Optymalizację zarządzania zasobami firmy
Podniesienie kompetencji pracowników
Większą samodzielność pracowników

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzymy indywidualne programy szkoleniowe i kursy dla firm transportowych, odpowiadając na realne potrzeby Twojej firmy i pracowników. Nasze programy szkoleniowe dostosowywane są do dynamicznie zmieniających się przepisów prawa. Udział w szkoleniu potwierdzony jest certyfikatem uczestnictwa. Szeroka oferta, ekspercka wiedza i merytoryczne, rzetelne podejście – to właśnie Akademia KOBEN. Znajdź idealne szkolenie i rusz w drogę do rozwoju i optymalizacji pracy w swojej firmie. 

Przewoźnicy, kierowcyCzas trwania może różnić się w zależności od potrzeb klienta

Szkolenia z przebiegu procedur kontrolnych, interpretacji najnowszych przepisów, rozliczania czasu pracy oraz obsługi tachografów. Pod okiem specjalistów KOBEN i Inspektorów Transportu Drogowego uczestnicy szkolenia zdobędą niezbędną wiedzę, poznają prawa i obowiązki oraz sposoby na minimalizację ewentualnych kar.

Przewoźnicy, kadry Czas trwania może różnić się w zależności od potrzeb klienta

Szkolenia ze znajomości przepisów pod kątem kontroli Państwowej Inspekcji Pracy przeznaczone dla właścicieli firm, osób zarządzających transportem oraz osób zajmujących się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Szkolenia prowadzone są z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa, aktualnego orzecznictwa sądów oraz stanowisk Państwowej Inspekcji Pracy.

Przewoźnicy, kierowcy Czas trwania może różnić się w zależności od potrzeb klienta

Podczas szkoleń z obsługi tachografów uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu praw i obowiązków kierowcy, sposobu gromadzenia i przechowywania danych z tachografu, kontroli czasu pracy kierowców oraz norm czasu pracy, a także wymaganych przerw i odpoczynków.

Kierowcy przedłużający uprawnienia 35 godzin

Szkolenie okresowe dla kierowców odświeża wiedzę kierowców wykonujących transport drogowy osób lub rzeczy i jest skierowane do kierowców przedłużających uprawnienia do wykonywania zawodu. Szkolenie okresowe dla kierowców prowadzone jest w formie e-learningu i obejmuje moduły obowiązkowego szkolenia okresowego dla odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz moduły dodatkowe. Po zakończeniu szkolenia kierowcy otrzymują Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej.

Chcesz, by umiejętności Twoich kierowców wykraczały ponad podstawy? Postaw na kursy dokształcające! W ofercie ośrodka szkoleniowego KOBEN znajdują się szkolenia obowiązkowe, specjalistyczne i doskonalące. W trakcie naszych szkoleń Twoi pracownicy mogą uzupełniać i zwiększać swoje umiejętności w zakresie m.in. znajomości przepisów czy umiejętności praktycznych (jak eco driving, czas pracy czy obsługa tachografu).

Bezpłatne szkolenia on-line

TACHOGRAFY INTELIGENTNE zmiany wynikające z Pakietu Mobilności

Gotowi do drogi? Zaczynamy!

Scroll to Top