Koben

Koben to pierwsza kancelaria transportowa w Polsce. Lider w dziedzinie usług prawnych dla firm transportowych, oferujący całodobowe wsparcie i kompleksową obsługę na każdym etapie działalności transportowej.

O firmie

Koben od 15 lat wspiera firmy transportowe. Nasz zespół specjalistów, dzięki doświadczeniu i najnowszym rozwiązaniom technologicznym, zapewnia kompleksową i skuteczną pomoc prawną. Chcemy, aby nasi Klienci mogli efektywnie zarządzać swoimi operacjami w dynamicznie zmieniającym się środowisku, oferując usługi dostosowane do ich unikalnych potrzeb.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem wspierają naszych Klientów. Każdy z członków zespołu wnosi unikalną wiedzę i doświadczenie, co pozwala nam oferować kompleksowe i skuteczne rozwiązania prawne dla branży transportowej.

B.Muc
CEO
Bartłomiej Muc
Doświadczony doradca transportowy, ekspert i praktyk prawa transportowego, prelegent branżowych konferencji, doświadczony trener, szkoleniowiec i wykładowca. Posiadacz certyfikatu kompetencji zawodowych wydanego przez Instytut Transportu Samochodowego. Absolwent Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach.
K.Nowakowski
CEO
Krzysztof Nowakowski
Doświadczony doradca transportowy, ekspert i praktyk prawa pracy, prelegent branżowych konferencji, doświadczony trener, szkoleniowiec i wykładowca. Posiadacz certyfikatu kompetencji zawodowych wydanego przez Instytut Transportu Samochodowego. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zaufali nam

Jesteśmy dumni, że naszą ekspertyzę i profesjonalne podejście doceniły liczne renomowane firmy z branży transportowej. Zaufali nam liderzy rynku, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi prawnej i skuteczne wsparcie w zarządzaniu dokumentacją oraz zgodnością z przepisami. 

Search