Kancelaria transportowa

Twoje koło zapasowe

 KOBEN to pierwsza kancelaria transportowa w Polsce. Naszym celem jest rozwiązywanie realnych problemów klientów przez całą dobę. O każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu – towarzyszymy Ci w drodze. 

 Od 14 lat KOBEN stanowi wsparcie dla klientów w rozwiązywaniu ich rzeczywistych problemów w drodze. Wierzymy w siłę bezpośredniego kontaktu i wiemy, jak ważny w drodze jest czas – właśnie dlatego oferujemy całodobową pomoc naszego wielojęzycznego działu prawnego. 

Wiemy, że sytuacje na drodze są dynamiczne – taka jest też nasza pomoc. Bez granic językowych, ograniczeń czasowych i bariery w postaci bezosobowej infolinii. KOBEN to bezpośrednia pomoc ludzi, którzy są w stanie znaleźć rozwiązanie Twoich problemów i pokierować zdalnie Twoją sprawą, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku. 

Zespół KOBEN

Bartłomiej Muc

Wspólnik oraz członek zarządu Kancelarii Transportowej KOBEN. Odpowiedzialny za działy: prawny, sprzedaży oraz marketingu. 

Doświadczony doradca transportowy, ekspert i praktyk prawa transportowego, prelegent branżowych konferencji, doświadczony trener, szkoleniowiec i wykładowca. Posiadacz certyfikatu kompetencji zawodowych wydanego przez Instytut Transportu Samochodowego. Absolwent Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. 

Krzysztof Nowakowski

Wspólnik oraz członek zarządu Kancelarii Transportowej KOBEN. Odpowiedzialny za działy: analiz i rozliczeń, rozwoju oraz szkoleń. 

Doświadczony doradca transportowy, ekspert i praktyk prawa pracy, prelegent branżowych konferencji, doświadczony trener, szkoleniowiec i wykładowca. Posiadacz certyfikatu kompetencji zawodowych wydanego przez Instytut Transportu Samochodowego. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Scroll to Top