Zgłoszenia delegowania (IMI)

Obsługujemy kompleksowo zgłoszenia pracowników delegowanych do pracy w innych krajach UE przez system IMI. Przygotowujemy i przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty, zarządzamy profilem przedsiębiorcy oraz reprezentujemy firmę w kontaktach z organami kontrolnymi. Dodatkowo sporządzamy wszelkie wymagane wyjaśnienia, pisma i odwołania, co jest wszechstronnym wsparciem w delegowaniu pracowników.

Profesjonalne wsparcie w delegowaniu kierowców

Zminimalizuj biurokrację i zwiększ efektywność swojej działalności transportowej dzięki kompleksowej obsłudze delegowania pracowników oferowanej przez Koben – Twojego zaufanego partnera w zarządzaniu międzynarodowym transportem.
koszty
Optymalizujesz koszty
eliminujesz
Eliminujesz błędy
redukcja ryzyka
Redukujesz ryzyko
czas
Oszczędzasz czas
dzialasz
Zgodność prawna
eksperci
Opieka ekspertów

Kompleksowa obsługa formalności i dokumentacji

  • Przygotowanie zgłoszeń delegowania – Zajmujemy się formalnościami związanymi z delegowaniem kierowców wykonujących kabotaż (transport towarów wewnątrz innego kraju UE przez przewoźnika z innego państwa UE) oraz cross-trade (przewóz towarów między dwoma krajami UE przez przewoźnika z innego państwa UE).
  • Przekazanie dokumentacji – Dostarczamy kopie zgłoszenia delegowania, które są niezbędne kierowcom do okazania podczas kontroli drogowej.
  • Reprezentacja w kontakcie z organami kontrolnymi – Umożliwiamy wskazanie swoich danych jako kontakt dla organów kontrolnych w systemie IMI, co ułatwia komunikację i ewentualne procedury kontrolne.
  • Administrowanie profilem przedsiębiorcy – Zajmujemy się zarządzaniem profilem klienta w systemie IMI, co obejmuje aktualizacje danych, zarządzanie zgłoszeniami i monitorowanie statusu delegowania.
  • Sporządzanie dokumentacji prawnej i pomocniczej – Przygotowujemy wyjaśnienia, pisma, odwołania, oraz inne dokumenty prawne i administracyjne, które są potrzebne do skutecznego zarządzania procesem delegowania pracowników.
Search