Kadry i płace kierowców

Specjalizujemy się w świadczeniu usług rozliczeniowych czasu pracy kierowców, obejmujących pełne wsparcie w zakresie kadr i płac. Usługa ta zapewnia zarządzanie wszystkimi aspektami wynagrodzeń i składek, aktualizację zmian w przepisach oraz pomoc w wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości, co gwarantuje zgodność z prawem i minimalizuje ryzyko błędów.

Kompleksowe rozliczanie

Powierzając nam kompleksową obsługę kadr i płac Twoich kierowców zyskujesz spokój i więcej czasu na rozwój swojej działalności.
koszty
Optymalizujesz koszty
eliminujesz
Eliminujesz błędy
redukcja ryzyka
Redukujesz ryzyko
czas
Oszczędzasz czas
dzialasz
Zgodność prawna
eksperci
Opieka ekspertów

Dostosowanie do potrzeb firmy i dynamicznych przepisów

  • Kompleksowe rozliczanie kierowców – w odpowiedzi na potrzeby klientów, śledzimy i analizujemy najnowsze zmiany w prawie dotyczące ulg podatkowych, ubezpieczeniowych, warunków zatrudnienia, umów, urlopów, chorobowych, oraz innych kwestii związanych z zatrudnianiem kierowców.
  • Dostosowanie do potrzeb firmy: Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów specyficznych dla sektora transportowego, takich jak dopasowanie unikalnych składników płacowych do systemów płacowych. To zapewnia, że wszystkie elementy wynagrodzenia są poprawnie obliczone i zrozumiałe.
  • Doradztwo w zakresie zmieniających się przepisów – z uwagi na dynamicznie zmieniające się przepisy w branży transportowej, oferujemy aktualizację wiedzy i doradztwo w zakresie nowego przepisów i regulacji, aby ułatwić komunikację między działem kadrowym a księgowością.
  • Wsparcie w rozumieniu i interpretacji danych księgowych – pomagamy w zrozumieniu skomplikowanych mechanizmów obliczania składek ZUS, podatku PIT, oraz innych składników wynagrodzenia kierowców, takich jak nagrody, zwroty za podróże, czy dodatki związane z przepisami UE.
Search